اعلامیه مهم در خصوص تعطیلات سال جدید و ماه مبارک رمضان (بروز رسانی ۱)

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی

ضمن تبریک سال جدید و آرزوی بهترین ها برای شما و خانواده محترم در سال جدید، و همچنین آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پربرکت رمضان …

  • دانشجویان محترم لطفا توجه داشته باشند که نظر به مصادف و پیوسته شدن تعطیلات نوروز با مناسب های ماه مبارک رمضان، کلیه ساعات حضور اینجانب از شنبه ۲۶ اسفندماه (پایان تقویم دانشگاه در سال ۱۴۰۲) تا یکشنبه ۲۶ فروردین ماه (پایان ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید فطر) معتبر و قطعی نخواهد بود.
  • در خصوص برنامه کلاسی و تشکیل کلاس ها، دانشجویانی که با اینجانب کلاس دارند حتما به آخرین بروز رسانی تقویم دانشگاه و اعلامیه های گروه کلاسی خود توجه کنند. در صورت عدم ارسال هیچ اطلاعیه ی، کلاس ها طبق تقویم دانشگاه و اعلام رسمی ساعات کاری یا تعطیلات کشور و استان برگزار خواهد شد. در صورت تغییر وضعیت نسبت به تقویم رسمی دانشگاه و اعلام های رسمی کشوری (کنسلی کلاس ها در این دو هفته)، مراتب از طریق نماینده کلاس اطلاع رسانی خواهد شد.
  • همچنین خواهشمند است دانشجویان گرامی (به جز در موارد ضروری) در این بازه ایمیل های کاری هم ارسال ننمایند که صف ایمیل ها برای پاسخ گویی بعد از تعطیلات طولانی نشود.

 

با آرزوی شادی و سلامتی در سال ۱۴۰۳

در پناه حق