برنامه درسی و ساعات حضور و مشاوره ترم مهر (ویرایش ۲)

قابل توجه دانشجویان محترم

نظر به اتمام ترم از تاریخ پنجشنبه ۱۴ دیماه ۱۴۰۲ برنامه کلاسی و مشاوره اینجانب دیگر معتبر نیست. لطفا برای برنامه حضور به برنامه امتحانات و بین ترم مراجعه فرمایید (که به صورت هفتگی یا روزانه بروز رسانی خواهد شد)

برنامه حضور و مشاوره اینجانب در طول ترم مهر به صورت جدول زیر می باشد. به هر حال لطفا دانشجویان گرامی موارد زیر را در نظر داشته باشند:

  • برای مراجعه حضوری ترجیحا بهتر است از قبل هماهنگ نمایید و می توانید از طریق ایمیل (rezakamel@yahoo.com) هماهنگ فرمایید
  • در هنگام مکاتبه از طریق آدرس ایمیل لطفا مشخصات کامل دانشجویی خود را بنویسید و ترجیحا همیشه برای ارتباط از آدرس ایمیل استفاده کنید و منتظر پاسخ بمانید
  • همچنین در صورت مراجعه با وقت قبلی و در صورت بسته بودن درب (در صورت وجود ضرورت) از طریق پیامک می توانید هماهنگ فرمایید (۰۹۳۵۱۱۴۱۵۳۸)
  • برنامه زیر ثابت نیست و بروز رسانی خواهد شد. بنابراین قبل از هر مراجعه لطفا مجددا برنامه را بررسی فرمایید.
  • آدرس اتاق شخصی اینجانب: مشهد . قاسم آباد (شهرک غرب) . بولوار امامیه  . خیابان استاد یوسفی . درب اصلی دانشگاه آزاد اسلامی . دانشکده مهندسی. پس از ورود از درب اصلی به سمت چپ می پیچید و اولین دانشکده، دانشکده مهندسی است. در دانشکده مهندسی طبقه اول (بالای همکف) ، راهروی اساتید گروه کامپیوتر که پس از ورود از درب اصلی در سمت چپ شما قرار دارد. اتاق ها همه نام دارند و اتاق من اولین اتاق است. اگر موفق به پیدا کردن اتاق نشدید تماس بگیرید: ۰۹۳۵۱۱۴۱۵۳۸ یا به گروه کامپیوتر مراجعه کنید